Dzieci, Nauka przez zabawę, polecamy, przedszkole, Rodzice

Zwierzątka potrzebują troski!

29 listopada 2016

Zwierzątka są w sercach moich dzieci od zawsze. Trudno, żeby było inaczej. Twierdzę, że wyssały tą miłość z mlekiem matki. Odkąd pamiętam byłam psią matką, która przygarniała psie sieroty ku przerażeniu własnych rodziców. Przewinął się przez nasz dom niezły zwierzyniec. Dziś w tym temacie niewiele się zmieniło, czekam jedynie na żywe egzemplarze, bo póki dzieci małe to przez nasz dom przewijają się głównie pluszowi przyjaciele.

Zwierzątka opanowały wszystkie kąty w naszym domu. Odkąd kurier dostarczył dużą, niespodziankową pakę z trzema uroczymi, interaktywnymi pluszakami od Natalia Collection dziewczyny dosłownie oszalały. Konik, piesek oraz niedźwiadek towarzyszą im w każdej chwili. Dziewczynki jedzą, zwierzątka siedzą obok. Dziewczynki rysują, zwierzątka podziwiają dzieła. Dziewczynki śpią, zwierzątka tulą się do ich rozgrzanych ciałek. Nie jest to takie zwyczajne, gdyż moje dzieci (pewnie jak wiele innych) cieszą się z nowych zabawek bardzo, ale po pierwszej euforii zabawki mogą sobie zwyczajnie odpocząć. Zwierzątka interaktywne, które zawitały do nas prawie dwa tygodnie temu wciąż są numerem jeden i stanowią nierozerwalną całość z dziewczynkami. Gdybyście widzieli jak one się z nimi żegnają wychodząc do przedszkola i witają z niego wracając. To jest czysta miłość.

Moje Szpitalki (pielęgniarki) i nieustająca zabawa. Końcówka do cenzury :D

A teraz przybliżę Wam nieco same zabawki. Dziewczynki posiadają pieska, konika i niedźwiadka. Wszystkie trzy stworzonka są na wypasie, gdyż są interaktywne.

INTERAKTYWNY MIŚ CHODZĄCY

Niesamowity niedźwiadek, który potrafi chodzić, wierci się i porusza. Wydaje słodkie dźwięki. Co więcej umie także pić z butelki, co bardzo podoba się Gai (małej mamusi). Gdy już ma pełny brzuszek odsuwa się sam od butelki. Miś reaguje na klaśnięcie i dźwięk swojej grzechotki. Gaja grzechocze, a miś idzie do niej :). Stabilnie siedzi i pomimo mechanizmu, który nim steruje jest niesamowicie milusi w dotyku. Przesłodziak!

Zwierzątka Zwierzątka Zwierzątka Zwierzątka

KUCYK INTERAKTYWNY


Wspaniała zabawka, która działa podobnie jak piesek, który również cieszy moje córeczki. Zwierzątka są chore i potrzebują pomocy lekarza. Dziecko zamienia się w doktora i pomaga odzyskać dobry humor swojemu pupilowi. Konik rży żałośnie, więc należy go zbadać. Gdy dziecko przykłada stetoskop do serduszka zwierzątka słychać jego bicie, gdy robi konikowi zastrzyk ten zmienia ton głosu i wyraźnie możemy usłyszeć, że nieco się boi. Po podaniu lekarstwa z łyżeczki (słychać jak połyka lek) konik zdrowieje i radośnie daje nam o tym znać :). Podobnie reaguje piesek. Uleczony wesoło szczeka.
https://www.youtube.com/watch?v=mlfWaIiDcn0&feature=youtu.beZwierzątka Zwierzątka Zwierzątka

Dziewczynki są szczerze zakochane w swoich zwierzątkach i wcale im się nie dziwię. Sama sprawdziłam ich działanie i jestem pewna, że oszalałabym ze szczęścia jako dziecko, gdybym takie dostała. Są niesamowite. Reagują i są jak żywe. A przy tym wszystkim są niezwykle mięciutkie i doskonale sprawdzają się jako przytulanki do snu. W każdej chwili zwierzątka możemy wyłączyć, by przypadkowo nie włączyły się podczas snu. Ja kiedyś o tym zapomniałam i konik przygnieciony zarżał donośnie. Dzieci nie zareagowały, a ja o mało zawału nie dostałam :).

Ja osobiście jestem bardzo szczęśliwa, że wreszcie doczekaliśmy się polskich, cudownych, interaktywnych zabawek o przystępnych cenach. Czy dacie wiarę, że każde z tych zwierzątek kosztuje mniej niż 100 zł? Ja pamiętam dobrze ceny zabawek interaktywnych, na które robiliśmy zrzutkę całą rodziną. Jestem w pozytywnym szoku, bo te które pokazuję Wam na tych zdjęciach i filmikach kompletnie jakością od tych drogich się nie różnią. Ba! Trafiliśmy na bardziej mięciutkie i przyjemne w dotyku.

Zwierzątka interaktywne to świetny pomysł na prezent dla dziecka. Nie tylko bawi, ale także edukuje. Uczy dziecko interakcji, a często zastępuje prawdziwego zwierzaczka, na którego zakup z różnych względów nie mogą pozwolić sobie rodzice. My jesteśmy zachwyceni!Zwierzątka Zwierzątka Zwierzątka Zwierzątka Zwierzątka Zwierzątka Zwierzątka ZwierzątkaZwierzątka

Wszystkie zwierzątka są w zestawie z akcesoriami widocznymi na zdjęciach.

Podobne wpisy

7 komentarzy

 • Reply Ola 29 listopada 2016 at 12:26

  A gdzie je można kupić tanio? Wszędzie widzę ceny wyższe niż 100zł… Na gwiazdkę fajny prezent jak się rodzinka złoży :)

 • Reply Zwykła Matka 7 grudnia 2016 at 12:10

  Śliczne są , zarówno zwierzątka jak i dziewczynki oczywiście :)

  • Reply Marta 7 grudnia 2016 at 15:28

   Dziękuję kochana :)

 • Reply Święta tuż tuż. Pora pomyśleć o prezentach dla dzieci - TosinkowoTosinkowo 21 listopada 2017 at 18:11

  […] z marką wybrałam dzieciom i które cieszą dziewczynki do dziś. Możecie je zobaczyć TU. W tym roku to dzieci dokonywały wyboru, a ja wyłącznie akceptowałam. Mogę Wam natomiast […]

 • Leave a Reply