Dzieci, konkursy, Nauka przez zabawę, polecamy, przedszkole, Rodzice

Zabierz Wesołka na wakacje!

7 września 2016

Wesołek na wakacjach? A czemu nie? Mnie zabierają wszędzie! Jestem małym, żółtym samochodzikiem i mam wiele do zaoferowania! Dzięki mojej wyjątkowości trochę już w życiu zwiedziłem. Maluchy pakują mnie do walizki i bruuum… ku przygodzie!

Najbardziej pokochała mnie Gaja, pewnie dlatego, że to smerf najmniejszy a ja jestem wprost stworzony do małych rączek. Mam opływowe kształty, radosne kolory, gdy chcę jestem sorterem, a do tego wszystkiego potrafię mówić! Tak, tak mówić, nie przesłyszeliście się.  Gdy Gaja sobie życzy bawimy się we wrzucanie klocuszków. Ona wrzuca dopasowując kształt klocuszka do otworka na moim grzbiecie, a ja z entuzjazmem właściwym dla króla szos wypowiadam nazwę kształtu wrzucanego elementu. Taki jestem bystrzak! Ale to nie wszystko! Potrafię się przywitać i pożegnać na do widzenia, wydaję odgłosy prawdziwego silnika, a także bawię skocznymi melodyjkami. I to się opłaca, bo Gaja to urodzona tancerka, a ja jak jej zagram tak ona zatańczy – ma się ten sposób na złotowłose królewny!

Myślicie, że samochody to zabawki typowo chłopięce? No nie będę się kłócić, lubię męskie towarzystwo, ale wystarczy spojrzeć na moją małą właścicielkę, by dostrzec jak bardzo nam ze sobą dobrze. Dzięki zamocowanemu sznureczkowi jadę za nią wszędzie, a po drodze sobie często gawędzimy. Dziś na przykład Gaja opowiedziała mi o swoich ulubionych miejscach i zaraz potem mnie do nich zabrała. Zobaczyłem wszystko z bliska i powiem wam, że fajna z niej kumpela! Zabrała mnie nawet na plac zabaw, gdzie po raz pierwszy w życiu poznałem smak szaleństw na huśtawce i zjeżdżalni, a także spróbowałem swych sił na trampolinie. Taka była zabawa!Zabierz Wesołka na wakacje Wakacje z WesołkiemWesołek na wakacjachWakacje i wesołek

Dobrze, że moja mała właścicielka pozwoliła mi nieco odsapnąć i zaproponowała mały chillout na pobliskim leżaku. Nic tak dobrze nie robi moim tłokom, jak mała drzemka na świeżym powietrzu!wakacje i zabawy z wesołkiem wesołek wesołek autko

Powiem wam w sekrecie, że jak trafiłem do domu Gai to byłem przerażony! Cztery pary rąk nagle zaczęły mnie sobie dosłownie wyszarpywać z okrzykami:

-to moje! to moje! to moje autoooo!

Jakie szczęście, że nie straciłem głowy i jak nie warknąłem, jak nie zatrąbiłem tak wszyscy odskoczyli. Dałem znak, że owszem to cudownie być rozchwytywanym i pożądanym, ale nie tak będziemy się bawić! Ufff…zrozumieli. Wszyscy mieli swój czas i swoją super zabawę. Gaja grzecznie czekała, bo ona przecież wiedziała, że i tak będzie ze mną najdłużej ;). Rodzeństwo do szkoły i przedszkola, a my ku nowym przygodom!

wesołek na wakacjach

przydomowy hamak to świetne miejsce na zabawę z Wesołkiem :)

zabawa z wesołkiem wakacje i wesołek wesołek autko żólte Gaja i wesołek wesołek zabawkawakacje z wesołkiem sorter

Razem korzystamy z pięknej pogody i zwiedzamy zabytki. Gaja cieszy się z mojego towarzystwa, a ja jestem dumny że mam taką bratnią duszę. Duet idealny! Zobaczcie jak cudownie razem spędzamy czas: bawimy się, zwiedzamy, odkrywamy nowe lądy, odpoczywamy, ćwiczymy pamięć, sprawność manualną i koncentrację. Te zdjęcia to tylko urywek z naszych wspólnych chwil. A oto moje cechy, które imponują dorosłym:

Autko Smily Play

 • Wpływa na stopniowe zwiększanie się zdolności manualnych.
 • Wspiera koordynację na polu wzrok – ruch.
 • Uczy rozpoznawania kształtów.
 • Przyczynia się do stymulacji zmysłów wzroku, słuchu i dotyku.
 • Przyczynia się do rozwoju analizatora wzrokowego i zwiększa precyzję ruchów małych dłoni i paluszków.
 • Pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie.
 • Wyłącza się automatycznie po dłuższym czasie nieaktywności dzięki specjalnej technologii.

wakacje z wesołkiem zwiedzamy wesołek na wakacjach z Gająwakacje z autkiem mam wesołka wakacje smily play oto wesołek złotowłosa i wesołek zabawa z wesołkiem radość z wesołkiem wakacje z wesołkiem Smily Play wesołek zabawa smily play zabierz wesołka na wakacje zabierz wesołka na wakacje zabierz wesołka na wakacje zabierz wesołka na wakacje zabierz wesołka na wakacjezabierz wesołka na wakacje zabierz wesołka na wakacjezabierz wesołka na wakacjezabierz wesołka na wakacjezabierz wesołka na wakacje zabierz wesołka na wakacjezabierz wesołka na wakacje zabierz wesołka na wakacjezabierz wesołka na wakacje zabierz wesołka na wakacjezabierz wesołka na wakacjezabierz wesołka na wakacjezabierz wesołka na wakacje zabierz wesołka na wakacjeWpis bierze udział w konkursie pt: „Zabierz Wesołka na wakacje”.

Podobne wpisy

4 komentarze

 • Reply Justyna 7 września 2016 at 20:42

  Jakże cudnie dobrana para! Ten sam błysk w oku! Samochodzik wygląda przesympatycznie ;), a Gajcik… no cóż… Anielica!

  • Reply Marta 11 września 2016 at 14:48

   Fajny samochodzik, baaardzo wytrzymały :)) ♥ :*

 • Reply Ania 9 września 2016 at 20:29

  Piękna jest ta Twoje córeczka :) http://codziennik-kobiety.blogspot.com/

  • Reply Marta 11 września 2016 at 14:47

   Dziękuję Aniu ♥

  Leave a Reply