Blogosfera, Dzieci, konkursy, polecamy, Rodzice

Zabawka Roku 2017 – mamy zwycięzców!

10 kwietnia 2017

Zabawka Roku 2017 wybrana! W każdej kategorii wyłoniliśmy zwycięzców, po wcześniejszej skrupulatnej analizie i oczywiście fantastycznej zabawie!

Zabawka Roku jak zwykle wywołuje wiele emocji oraz dyskusji, gdyż każdy z członków jury miał swoje typy i oczywiście zaciekle bronił faworytów. Do oceny mieliśmy aż 97 zabawek i akcesoriów dla dzieci, a w skład jury tradycyjnie weszli znani rodzice oraz eksperci. Od zastosowania, po nowatorskie funkcje, materiał z którego zabawka jest wykonana, bezpieczeństwo i atesty – to wszystko miało wpływ na finalny wybór zabawki. Zwyciężyły świetne zabawki, które z pewnością zainteresują i ucieszą rzesze dzieciaków i ich rodziców.

” Celem konkursu jest pomoc rodzicom w wybraniu najbardziej wartościowych zabawek i przedmiotów dla dzieci. Tutaj testujemy te najlepsze na rynku na własnej skórze i patrzymy, które zabawki wydobywają z dzieci najlepszą energię, wzbudzają kreatywność, rozwijają, pozwalają wartościowo spędzić czas z dorosłymi. Zachęcamy do zabawy i twórczego spędzania czasu z dzieckiem. Z kolei w konkursie Nagroda Rodziców pokazujemy produkty ułatwiający prawidłowy rozwój, pielęgnację i opiekę nad dzieckiem – mówi Magdalena Kordaszewska, redaktorka naczelna serwisu Zabawkowicz.pl i organizatorka konkursu”.

Zabawka Roku 2017

Zabawka Roku 2017

ZABAWKA ROKU 2017 ZABAWKI INTERAKTYWNE – ALSTOR

OSMO – gry edukacyjne, dzięki którym dziecko nauczy się zasad programowania, a także nauczy się rysować oraz pozna podstawy matematyki, angielskiego i przedsiębiorczości.

ZABAWKA ROKU 2017 ZABAWKI DLA NIEMOWLĄT – SKIPWISH

Fenomenalna mata edukacyjna z licznymi zawieszkami, przeznaczona dla niemowląt od 1 mca życia. Mata „rośnie” wraz z dzieckiem, a jej zabawki wspierają rozwój malucha.

ZABAWKA ROKU 2017 ZESTAWY KREATYWNE – OLOKA – GRUPPE

Śliczne, modułowe domki dla lalek – seria sześciu czadowych domków o nowoczesnym designie, które można dowolnie ze sobą zestawiać.

ZABAWKA ROKU 2017 ROBOTY – VIDIS SA

JIMU ROBOT do zestaw klocków do budowania robotów. Interaktywna instrukcja 3D w aplikacji (dostępny na smartfony i tablety z systemem Android i iOS).

ZABAWKA ROKU 2017 ZABAWKI INTERAKTYWNE – VIDIS

LITTLE BITS – klocki elektroniczne, które można w szybki i efektowny sposób połączyć za pomocą magnesów.

ZABAWKA ROKU 2017 GRY – REBEL

STORY CUBES gra, która pomoże wykrzesać pewność siebie, wzbogaca słownictwo, ułatwia wysławianie się, wyzwala kreatywność i dzieci i dorosłych. Wspaniała na długie, wspólne wieczory.

ZABAWKA ROKU 2017 KLOCKI – LIMTECH EMIL ŁOJCZUK

KLOCKI KOOGLO – drewniane klocki magnetyczne, o których pisałam TU i oczywiście z przyjemnością oddałam w głosowaniu swój głos na te klocki. Drewniane, tradycyjne a jednak nowoczesne, bo wzbogacone magnesami, które scalają konstrukcję mocniej niż kiedykolwiek.

ZABAWKA ROKU 2017 ZABAWKA PRZEDSZKOLNA – MALIK MICHAŁ KANIEWSKI

Narzędzia firmy Klein na licencji Bosch do złudzenia przypominają prawdziwe narzędzia, które smyk może podejrzeć w garażu taty. Każdy chłopiec będzie zachwycony tym zestawem.

Zabawka Roku 2017

Zabawka Roku 2017

Zabawka Roku 2017

ZABAWKA ROKU 2017 WYRÓŻNIENIE

KATEGORIA GRY:

EDGARD – SuperQuizy Kapitana Nauki. Książeczki z quizami, które w naszym domu cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym pisałam TU.

KATEGORIA ROWERKI BIEGOWE I HULAJNOGI

GUJAKA – Mini Micro Deluxe dla dzieci od 2 do 6 roku życia. Regulowana wysokość kierownicy. Oryginalny design, nowoczesność.

KATEGORIA KLOCKI

PIATNIK – Klocki Bioblo kolorowe o konstrukcji plastra miodu. Zastosowanie szerokie – budowanie konstrukcji, rysowanie po kształcie, puszczanie baniek.

KATEGORIA PUZZLE I UKŁADANKI

EXPRESSMAP –  świat + świat antyczny, układ słoneczny + droga mleczna, zwierzęta świata + świat prehistoryczny – seria map dla dzieci. Nauka i zabawa w jednym.

KATEGORIA ROWERY, ROWERKI BIEGOWE, HULAJNOGI

STRIDER SPORT jedyny sportowy rowerek biegowy. Dla dzieci poniżej 18 mca, „rośnie” z dzieckiem aż do 5 roku życia.

KATEGORIA ZABAWKI DLA NIEMOWLĄT

F.H.U LIBRA HEXBUG JUNIOR ROBAKI PRZYTULAKI bezpieczne dla najmłodszych dzieci, w dwóch wariantach kolorystycznych.

KATEGORIA ZABAWKI SPORTOWE

ABC KIDS SP. Z O.O Monitor aktywności dla dzieci. Komfortowy i wytrzymały, wodoodporny. Monitoruje kroki, sen i 60 minut dziennej aktywności.

KATEGORIA ZABAWKI DLA NIEMOWLĄT

TREFL dedykowane już dla dzieci od 6 mca życia. Przewodnikiem serii jest Miś Ździś.

KATEGORIA ZABAWKA PRZEDSZKOLNA

SOPHIE DE VULLI wielorazowe saszetki o wszechstronnym zastosowaniu.

KATEGORIA KLOCKI

ARTYZAN – pobudzają wyobraźnię, rozwijają myślenie przestrzenne. Tworzenie figur trójwymiarowych.

Zabawka Roku 2017

Zabawka Roku 2017

Zabawka Roku 2017

ZABAWKA ROKU 2017 – NAGRODA DZIECI KATEGORIA ZABAWKI SPORTOWE

GOFIT – trampolina 2,0 o średnicy 366 cm bezpieczna i wygodna. Mnóstwo frajdy i zabawy!

ZABAWKA ROKU 2017 – NAGRODA DZIECI KATEGORIA ROBOTY

ALSTOR – użycie mocy posługując się opaską założoną na nadgarstek Forcy Band. Sterowanie droidem BB-8. Nauka programowania staje się prostą zabawą.

ZABAWKA ROKU 2017 – NAGRODA DZIECI KATEGORIA POJAZDY

ULTIMAR – jeździk Mercedes GL63 AMG. Każdy mały fan motoryzacji straci dla niego głowę.

ZABAWKA ROKU 2017 – NAGRODA DZIECI KATEGORIA ZESTAWY KREATYWNE

GONZO – żywe stworzenia wodne, przywracane do życia z hibernacji w środowisku wodnym.

ZABAWKA ROKU 2017 – NAGRODA DZIECI KATEGORIA GRY

ALEXANDER – gra rodzinna, która rozbawi każdego. Ziemniak umila wieczory i zaskakuje skojarzeniami. O tej fenomenalnej grze wspominałam TU.

ZABAWKA ROKU 2017 – NAGRODA DZIECI KATEGORIA LALKI, PLUSZAKI, FIGURKI

PLAYMOBIL – główna kwatera pogromców duchów, pojazd pogromców duchów, a w nim syrena i światła. Bohaterowie ubrani w specjalne kombinezony.

ZABAWKA ROKU 2017 – NAGRODA DZIECI KATEGORIA ZESTAWY KREATYWNE

TREFL – 5 eksperymentów. Paleta barw, zmysły i stany skupienia. To wszystko składa się na powstanie szminek i błyszczyków!

ZABAWKA ROKU 2017 – NAGRODA DZIECI KATEGORIA ZESTAWY KREATYWNE

TM TOYS – zestaw do tworzenia ogromnych baniek.

Zabawka Roku 2017 Zabawka Roku 2017 Zabawka Roku 2017

 

Podobne wpisy

No Comments

Leave a Reply