Kobieta, polecamy

Wyjątkowy prezent na Walentynki – Prezent Marzeń!

4 lutego 2021

Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Sklepy kuszą pluszowymi serduszkami, słodkimi misiami i kartkami z wyznaniami miłości. I choć zgadzam się z tym, że kochać się powinno cały rok, a nie od święta, to takie wspólne Walentynki nikomu jeszcze nie zaszkodziły :). Wyjątkowy prezent zadba też o to, by były niezapomniane!

Wyjątkowy prezent, czyli jaki?

Według mnie najfajniejszym prezentem na Walentynki jest podarowanie sobie wspólnego czasu. W czasach pandemii może zabrzmieć to jak kiepski żart, ale uwierz mi, nic tak ludzi nie zbliża jak bliskość właśnie. Pomyślisz, że spędzacie dużo czasu razem, i jedyne co z tego wychodzi to zmęczenie sobą (tak też się niestety dzieje). A teraz pomyśl: kiedy ostatnio spędziliście czas na długich rozmowach, na wspólnie obejrzanym serialu (bez pośpiechu, zanim zmęczeni zaśniecie w trakcie), czy pysznej kolacji przy świecach? No tu już trzeba się troszkę zastanowić, prawda? Nie wystarczy być obok siebie, żeby być naprawdę razem. Mówiąc o wyjątkowym prezencie, mam na myśli czas wyłącznie dla Was dwojga.  Wasz czas! Tylko Twój i tylko jego. Bez nawoływania z boku, bez nerwowego spoglądania na zegarek, bez problemów dnia codziennego, zaprzątającego głowy. Wystarczy przypomnieć sobie Wasze początki i dać sobie szansę na małą powtórkę. I nic nie szkodzi, że było zupełnie inaczej, że mieliście dużo czasu i praktycznie żadnych problemów. Wciąż jesteście tymi samymi ludźmi, a przypominanie sobie o tym, już samo w sobie jest świetnym doznaniem.

Wyjątkowy prezent – standardowo Prezent Marzeń!

Uczciwie Ci powiem, że moim numerem jeden jeśli chodzi o zawsze trafione prezenty to vouchery Prezent Marzeń. Są rewelacyjne, zaskakujące, i tak różnorodne, że absolutnie każdy tu znajdzie coś dla siebie. Najbardziej podoba mi się to, że kupując taki voucher wcale nie musisz od razu decydować, jaką atrakcję wybierasz. Weźmy pod lupę Prezent dla Dwojga. Podarowując ukochanej osobie taki voucher, umożliwasz jej przeżycie wybranej, wspaniałej atrakcji, spośród kilkudziesięciu do wyboru! I tu dopiero zaczyna się zawrót głowy. Razem możecie zdecydować, czy wolicie ten dzień spędzić w romantycznej scenerii, na relaksie, czy wręcz przeciwnie aktywnie i z dużą dawką adrenaliny. Skok na bungee, lot motoparalotnią lub balonem, nurkowanie, a może romantyczna kolacja dla dwojga, albo cudowny weekend w spa? Do wyboru masz wspaniałe atrakcje, w pięknych miejscach, które zagwarantują Wam niezapomniane przeżycia. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, by osoba obdarowana Prezentem Marzeń nie była oczarowana, a przyznać muszę korzystam z tej formy od kilku lat z powodzeniem. Co jest ważne, taki voucher ważny jest 365 dni, nie ma więc ryzyka, że nie zdążymy skorzystać z atrakcji, lub zdarzenie losowe zaprzepaści naszą szansę na zabawę. Nie uda się w ten weekend, mamy do wyboru jeszcze wiele innych.

Wyjątkowy prezent

Wyjątkowy prezent

Wyjątkowy prezent

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby!

Jeśli uwielbiasz zaskakiwać, a przy okazji korzystać z czasu we dwoje, pakiet który ja wybrałam będzie dla Ciebie idealny. Prezent dla Dwojga na pewno zostanie w Waszej pamięci na długo. Ja kocham adrenalinę i wszystko, co powoduje szybsze bicie serca :). Dodatkowo przekonałam się, że Walentynki to idealny moment, by zafundować sobie takie wrażenia! Nawet jeśli fizycznie wykorzystamy prezent później, to właśnie w Święto Zakochanych idealnie pasuje do tego, by trochę siebie porozpieszczać. Prezent Marzeń jest moim faworytem. Jeszcze w żadnym prezencie nie kryło się tak wiele. I choć może nie jest już zaskoczeniem sam voucher, to jego zawartość zaskakuje zawsze! Tak bardzo nie mogę się doczekać jego realizacji :).

Pamiętaj, że Prezent dla Dwojga to jeden z wyborów. Możesz wybrać Prezent dla Niego, lub Prezent dla Niej, a także wybierać spośród pakietów tematycznych: pakiety pobytowe, za kierownicą, w powietrzu, w wodzie, ekstremalne, kreatywne, relaks i uroda, kulinaria i degustacje, sportowe. Całym sercem polecam!

Wyjątkowy prezent

Wyjątkowy prezent

Wyjątkowy prezent

 

 

 

Podobne wpisy

No Comments

Leave a Reply