Kobieta, moda i uroda, polecamy

Więcej za mniej!

19 stycznia 2017

Więcej za mniej? To proste! W okresie poświątecznym wcale nie musisz rezygnować z zakupów. Istnieje sposób, dzięki któremu możesz cieszyć się zakupami bez rujnowania nadszarpniętego okresem świątecznym budżetu. Jak to zrobić? To proste! Wystarczy kilka chwil i smartfon w kieszeni!

Smart Shopping czyli inteligentne zakupy

Co to właściwie znaczy? Inteligentne zakupy to nic innego jak nabycie za najniższą cenę normalnych, pełnowartościowych produktów. Dzięki dostępowi do internetu jest to szalenie łatwe i przyjemne. Kupujemy najefektywniej, wyszukujemy okazje, uczymy się porównywania cen korzystając z narzędzi, które nam to umożliwiają. Nie tracimy już czasu na bieganie po galerii handlowej. Cenimy swój czas i rozsądnie gospodarujemy budżetem. Smart shopping nam to umożliwia.

Oszczędzanie a kupowanie

Dzięki Smart Shoppingowi to możliwe. Dziś wszystkie kody rabatowe, promocje i zniżki możemy znaleźć w jednym miejscu. Wystarczy jedno kliknięcie byśmy mogli przenieść się w świat przecen i okazji. To takie proste! Po co przepłacać, skoro można kupić taniej? Nie wiem jak Wy, ale ja kocham okazje! Już w samym wyszukiwaniu perełek, za które mogę zapłacić mniej odnajduję ekscytację. Znacznie bardziej cieszy mnie rzecz kupiona okazyjnie, niż ta w pełnej cenie. Czuję się niczym łowca okazji. Dzięki kilku prostym ruchom mogę kupić dwie rzeczy za cenę jednej. Czyż to nie wspaniałe?

Jak to działa?

Więcej za mniej! Kochasz robić zakupy? Wejdź na stronę kupon.pl i wybierz interesującą cię kategorię. Masz do wyboru kategorie: odzież, elektronika, zdrowie i uroda, internet i technologia, podróże i wiele wiele innych ciekawych ofert. Możesz również wybrać dany sklep internetowy i sprawdzić gdzie znajdują się najatrakcyjniejsze rabaty. Gdy już znajdziesz satysfakcjonujący cię kupon, klikasz w niego, kopiujesz nazwę rabatu i wpisujesz w puste pole w chwili zakupu. Rabat zostanie naliczony automatycznie przy podsumowaniu należności – dziecinne proste, prawda?

Ubrań i butów nigdy za wiele!

Która kobieta się ze mną nie zgodzi? A jeśli możemy pobuszować w ulubionych sklepach i nabyć prawdziwe perełki z cudownymi zniżkami? Takich okazji się nie przepuszcza! W moich ulubionych sklepach możecie teraz nabyć przepiękne rzeczy naprawdę w atrakcyjnych cenach! Pokażę wam kilka wybranych modeli dla przykładu:

1) Venezia: Noworoczna wyprzedaż butów damskich z rabatami do -40%, kurtki i płaszcze do -70%,  rabaty do -50% na obuwie sportowe – www.kupon.pl/kod-rabatowy-venezia

Więcej za mniej

Więcej za mniej

Więcej za mniejWięcej za mniej

2) Próchnik: Płaszcze i kurtki taniej nawet do -80%, akcesoria do -60% – www.kupon.pl/prochnikWięcej za mniej Więcej za mniej Więcej za mniej Więcej za mniej

3) Gino Rossi : Wyprzedaż noworoczna do -60%, czy wyprzedaż z outletu z rabatami do -70% – www.kupon.pl/gino-rossiWięcej za mniej Więcej za mniej Więcej za mniej Więcej za mniej

Plusy z korzystania ze Smart Shoppingu

Na stronie znajdziecie mnóstwo wspaniałych propozycji. Polowanie na okazje z tym narzędziem okazało się proste i przyjemne. W krótkim czasie znalazłam kilkanaście propozycji, które z przyjemnością założyłabym na siebie. Bez biegania po sklepach, bez tracenia mnóstwa cennego czasu. Zakupy zrobiłam ze swojego łóżka, w dodatku po północy. Taka forma zakupów szalenie mi odpowiada i śmiem twierdzić, że od jakiegoś już czasu króluje nad tradycyjną. Zakupy w sieci stają się coraz bardziej popularne i wygodne. Gdy teraz dodatkowo w jednym miejscu mogę przebierać w produktach wysokiej jakości mocno przecenionych, mój wybór jest oczywisty. Nie ogranicza mnie ani czas, ani przeszkody. Nie muszę szukać opieki dla przeziębionych dzieci, które akurat postanowiły zachorować w okresie obniżek. Nie tracę szansy na oszczędne zakupy, kupuję więcej za mniej i to bez wychodzenia z domu!

GINO ROSSI

Więcej za mniej Więcej za mniej Więcej za mniej

PRÓCHNIK

Więcej za mniej Więcej za mniej

VENEZZIA

Więcej za mniej Więcej za mniej Więcej za mniej

Łap okazje!

Mam nadzieję, że skorzystacie i również wyszukacie dla siebie coś ekstra! Warto czasem zaszaleć i pomyśleć o sobie. Wśród tylu obniżonych, markowych produktów można stracić głowę, ale jedno jest pewne: z kupon.pl nie przepłacicie ;).

Podobne wpisy

2 komentarze

  • Reply Spoonboy 19 stycznia 2017 at 18:44

    Cześć! Widzę, że tematyka smart shopping pojawia się coraz częściej. Bardzo mnie to interesuje, na http://nospoon.pl dużo o tym piszę, bo myślę, że ta idea/filozofia warta jest popularyzacji. Dobrze, że też podejmujesz takie tematy, nawet jeśli powstają we współpracy :)

    • Reply Marta 20 stycznia 2017 at 15:44

      Absolutnie się z Tobą zgadzam. Smart shopping pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze, dlatego warto o tym głosić :).

    Leave a Reply