Blogosfera

Spotkanie Klubu Mam Ekspertek na Targach Kid’s Time Kielce

17 lutego 2016
W dniach od 25 do 27 lutego 2016 roku odbędą się już VII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. Ta edycja będzie wyjątkowa nie tylko pod względem rekordowej liczby wystawców czy premierowych produktów, ale pierwszy raz w historii targów odbędzie się prestiżowe: Spotkanie Klubu Mam Ekspertek.

Inicjatorami spotkania są: portal Zabawkowicz.pl, który od lat wspiera rodziców w wyborze najlepszych artykułów dziecięcych oraz organizatorzy Targów Kielce.

Targi Kid’s Time to wielki festiwal produktowych nowości, gdzie mamy blogerki będą mogły zobaczyć  najnowsze trendy wśród zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych. Swoje premiery będą miały także firmy z różnych zakątków świata.

Mamy będą miały również możliwość wymiany wiedzy z profesjonalistami oraz udziału szkoleniach branżowych.

Na samo spotkanie zgłosiło się ponad 20 firm, więc na pewno będzie możliwość zobaczenia i poznania najnowszych produktów, które pojawią się na naszym rynku.  Dzięki takim inicjatywom (a przede wszystkim fantastycznym recenzjom produktów, które pojawią się po spotykaniu na stornie wyborrodzicow.pl), inni rodzice otrzymają cenne i wartościowe wskazówki na temat najnowszych produktów, ich bezpieczeństwa, jakości, funkcjonalności czy designu.

Udział w tym niesamowitym wydarzeniu, to wielkie przeżycie, jak również możliwość przyszłościowego spojrzenia na rynek akcesoriów dziecięcych.

Klub Mam Ekspertek na pewno podzieli się z Wami swoją wiedzą, dzięki czemu rodzice będą mieli łatwiejszy wybór z ogromnej liczby produktów  dla dzieci znajdujących się na naszym rynku.

Ja tam będę i z pewnością podzielę się z Wami tym, co ciekawego odkryłam. Zapewne znów zatonę w świecie dziecka dokumentnie. Jestem bardzo ciekawa z kim się spotkam :).

 

A na naszym fanpage’u trwa właśnie kosmetyczny konkurs. Pędźcie, bo warto!

Podobne wpisy

3 komentarze

 • Reply Ania ze SmakiMacierzynstwa.pl 17 lutego 2016 at 15:55

  Do zobaczenia :)

  • Reply Marta 17 lutego 2016 at 17:12

   Do spotkania! :)

 • Reply Marta mamawbiegu.pl 21 lutego 2016 at 21:57

  Obserwuj, testuj i dziel się :) Powolutku szukam prezentów na urodziny Kornela :) Opinia mamy piątki – ważna rzecz :)

 • Leave a Reply