O mnie

Cześć! Jestem Marta. Nieubłaganie zbliżam się do 40 – stki, co daje mi niezłą przewagę wśród blogujących koleżanek. Bo ponoć dobrze jest mieć więcej niż mniej. No to mam! Mam więcej lat i więcej dzieci. Całą zacną piątką pochwalić się mogę. Mogę dołożyć w związku z tym więcej nieprzespanych nocy i więcej siwych włosów na skroni.

Bycie mamą pochłania mnie bez reszty. Jest zdecydowanie moją życiową rolą i największym sensem życia. O dzieciach wiem dużo, ale nigdy dość. Wciąż się ich uczę i wciąż pozwalam się zasakiwać. Bycie mamą nauczyło mnie, że czasem lepiej jest niedowidzieć i niedosłyszeć, co skrzętnie wykorzystuję. Każdego dnia dostaję mnóstwo czułości i mnóstwo uśmiechów. Każdego dnia dostaję również mnóstwo powodów do wyskoczenia przez okno i często o tym piszę na blogu:). Jestem mamą dorosłego dziecka, mamą pierwszoklasisty, mamą przedszkolaków, mamą rozpieszczonej trzylatki, a czasem i mamą swojego partnera ;).

Na swoim blogu jestem sobą. Trochę żałuję, bo na kreowaniu można zarobić więcej ;). Blog jest moją pasją, narodził się z miłości do dzieci i rośnie razem z nimi. Nie znajdziesz tu złotych rad, recepty na wychowanie dzieci, ani też gotowej instrukcji ich obsługi. Chętnie natomiast podzielę się z Tobą własnym doświadczeniem i na tej podstawie pomogę jak potrafię. Nie lubię narzekać w życiu, więc na blogu też tego nie robię. Jestem zlepkiem sprzeczności. Lubię soloną czekoladę i płacz ze szczęścia. Wzruszają mnie staruszkowie i przedszkolne przedstawienia.

Uwielbiam gotować. Odprężam się w kuchni. Kocham ostrą kuchnię i smak pietruszki. Nauczyłam się szybko spać i jeszcze szybciej wysypiać. Kocham fotografować, uwielbiam ludzi z pasją, zarażam optymizmem. Dla mnie zawsze szklanka jest do połowy pełna. Nie znoszę kłamstwa, tchórzostwa i obłudy. Wszystko inne jestem w stanie oswoić.

Na moim blogu dzielę się z Tobą swoim szczęściem, swoimi wątpliwościami, a także swoim punktem widzenia. Czasem wrzucę kulinarny eksperyment, a innym razem szepnę, gdzie możesz udać się po fajne gadżety. Chętnie z Tobą porozmawiam jeśli tylko zostawisz swój komentarz :).

DSC_0654