Dzieci, moda dziecięca

nowa kolekcja, nowa odsłona – same nowości

5 lutego 2015

Wiecie jak to jest, gdy z jakiejś przyczyny  wypadnie się ze swojego rytmu?

Ja już wiem. Mocniej, niż kiedykolwiek. I choć w innej sytuacji plułabym jadem, dziś uśmiecham się do swoich myśli, i jestem pewna, że i tak się poukłada. Bo kompletnie mnie to nie gryzie, a jeśli mam być szczera – nawet przyjemnie łechce. Wyjście poza swoje ramy, bywa przyjemne. Tak, ja to powiedziałam. Ta, która zawsze i wszystko ma zaplanowane, poukładane i rozpisane. Pozwoliłam sobie na odstępstwa i nie dość, że świat mi się nie zawalił, to jeszcze mam z tego sporo frajdy. Wiem,  mocno skomplikowane :) Ale nie martwcie się, każdemu z Was odpiszę na zaległe wiadomości i maile, dopnę wszelkie projekty, pokażę obiecane zdjęcia. Obiecuję.

A co u nas?

Za nami kolejna sesja zdjęciowa dla Maybe4baby. Efekty będą niebawem, ale już teraz mogę powiedzieć, że poszło rewelacyjnie. Jak zawsze, zresztą :). Są firmy, z którymi chce się współpracować zawsze. Tak jest tutaj. Ludzie, którzy tworzą tą markę, fantastyczni! Jedziemy tam z radością i nastawieniem na przednią zabawę. Dzieciaki nigdy nie chcą odjeżdżać, zresztą dorośli też mają problem, by się rozstać ;) Co tu dużo mówić, cudnie gdy można połączyć pożyteczne, z tak wielką przyjemnością. A kolekcja na nowy sezon – bajka! Jakby była szyta z myślą o nas. Absolutnie wszystko, co do jednej sztuki trafia w nasze potrzeby idealnie. Będziemy czarować.

Anielka spojrzawszy na powższe zdjęcie, dodała:

-było tam ekstla, mamusiu! obiecujesz, że niedługo znów pojedziemy? bo ja baldzo bym chciała.

Pewnie, że pojedziemy. Bo kto o zdrowych zmysłach, odpuściłby takiej modelce? ;)

 

 

Podobne wpisy

4 komentarze

 • Reply ~Meg~ 6 lutego 2015 at 06:33

  Już się nie mogę doczekać efektów sesji! Będę musiała coś wybrać dla moich chłopaków.
  Bardzo podoba mi się twój szablon, pięknie tu u ciebie.

 • Reply Agata 6 lutego 2015 at 18:51

  Jak tu pieknie!
  A z Anielki jest rzeczywiscie modelka idealna! ;)

 • Reply Magdalena Burek 6 lutego 2015 at 21:29

  Już uwielbiam tą nową kolekcję:)) Nelko wracajcie na wiosnę:)) Zdrowiejcie:**

 • Reply Mój mały świat 9 lutego 2015 at 13:30

  Uwielbiam ich ubrania to jedne z tych które popimo ciągłego noszenia nie noszą śladu zniszczenia :) i nawet wszystko się zrymowało:)

 • Leave a Reply