Kobieta, moda i uroda, polecamy

Nanoplex – regeneracja włosów podczas farbowania

1 lutego 2016
Nanoplex obiecuje nam zadbać o nasze włosy i to już podczas zabiegów chemicznych. W ulotce możemy przeczytać, iż nanoplex przywraca keratynę przed, w trakcie i po agresywnych zabiegach chemicznych. Dalej czytamy, iż włosy odzyskują zdrowy wygląd, zmniejsza się ich łamliwość, są odporne na pękanie. Brzmi pięknie. Czyż nie marzymy właśnie o tym, by nasze traktowane zabiegami fryzjerskimi włosy, pomimo tychże zabiegów były lśniące, zdrowe i odżywione? Co więcej taki cudowny środek otwiera nam jeszcze więcej możliwości. Możemy zmieniać fryzury częściej, zaskakiwać metamorfozami bez strachu o kondycję włosów.

Nanoplex mnie zaintrygował.  Zwlekałam z jego recenzją z prostego powodu – nie chciałam zawierzyć wyłącznie ulotce. Chciałam sprawdzić działanie nanoplexu na żywo, zmierzyć się z pracą na tym produkcie, dotknąć włosów potraktowanych tym cudownym środkiem. Chciałam zdać Wam jak najbardziej rzetelną opinię, a jak mogłabym to uczynić, gdybym produkt znała jedynie z opakowania?

Z pomocą przyszła mi moja siostra, której nie raz już nakładałam farbę na włosy. Tym razem postanowiłyśmy że do farbowania użyjemy nanoplexu. Dzięki temu mogę Wam teraz opowiedzieć czy warto było, czy nie jest to zbyt skomplikowane i co najważniejsze, czy siostra jest zadowolona i czy ja sama nie poczułam się oszukana przez producenta.

JAK STOSOWAĆ NANOPLEX?

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, by ściśle przestrzegać zaleceń producenta. By nanoplex zadziałał optymalnie, należy za pomocą dozwonika stosować się do zalecanych dawek i kroków instrukcji. Gdy pilnujesz dawek, nanoplex nakłada się dziecinnie prosto. Do miseczki z farbą dolewamy po prostu nanoplex 1, mieszamy. Nic prostszego. Jako, że moja siostra ma włosy bardzo gęste i zwykle do ich ufarbowania używamy dwóch tubek farb, należy pamiętać również, by zwiększyć odpowiednio ilość nanoplexu. Zawsze dokładnie przeliczajcie w oparciu na ilość zużytej farby, to spore ułatwienie. Tym razem farbę kładłyśmy jedynie na odrost, bez przeciągania na końce włosów – chciałyśmy się upewnić, czy zastosowanie nanoplexu przywróci włosom blask na całej ich długości. Wiadomo, że świeżo farbowane włosy lśnią dzięki świeżemu kolorowi, podniosłyśmy więc poprzeczkę i zawalczyłyśmy o blask całej fryzury w oparciu tylko o nanoplex.

Łączymy produkty.

nanoplex.jpgnanoplex.jpgNastępnie nakładamy farbę jak zwykle.nanoplex.jpg

Po czasie jaki potrzebny jest do ufarbowania włosów, zmywamy farbę z włosów bez użycia szamponu. Nie jest to trudne. Nie wiem czy wiecie, ale farba działa jak szampon. Należy zwilżyć włosy, a potem masować spieniając farbę. Po takim wyszorowaniu włosów pozostałością farby, spłukujemy. Gdy mamy spłukaną farbę, przechodzimy do nałożenia nanoplexu 2.

Nanoplex 2 działa ściśle z nanoplexem 1. Nanoplex 2 został opracowany w celu zakończenia i dopełnienia zabiegu nanoplex. Jest konieczny aby zmaksymalizować wydajność i dać gwarancję świetnych rezultatów. Nanoplex 2 nakładamy na całe włosy, od nasady po końcówki.nanoplex.jpg nanoplex.jpg nanoplex.jpg

Potem należy pozostawić nanoplex 2 na włosach na minimum 10 minut. Po tym czasie myjemy włosy szamponem i nakładamy ulubioną odżywkę. Suszymy. Efekt po wysuszeniu naprawdę nas zaskoczył. Włosy nabrały pięknego blasku, były miękkie w dotyku. Wszystko co obiecał nanoplex, spełnił. Jesteśmy na tak!

Dziś Monika zadzwoniła do mnie i powiedziała, że klientki w pracy komplementują jej włosy! Panie zachwyciły się blaskiem, fryzurą. Dla nas to najlepszy dowód na to, że nanoplex działa. Bo przecież nic nie zmieniałyśmy! Ani koloru, ani cięcia – a tu proszę! Coś czuję, że obie pozostaniemy z nim w przyjaźni ;). Kolejny świetny produkt marki Farouk. Szczerze polecam!

nanoplex.jpg

ABSOLUTNE KORZYŚCI STOSOWANIA NANOPLEXU

• Zwiekszenie połączenia keratynowego włosa, jednocześnie poprawa i wzmocnienie mostków siarkowych uszkadzanych podczas poprzednich zabiegów chemicznych

• Poprawa jakości i struktury włosa widoczna natychmiast

• Natychmiastowe efekty

• Gwarancja bezpieczeństwa dla każdego rodzaju zabiegów fryzjerskich

• Jednoczesna ochrona i zapobieganie uszkodzeń włosów przez agresywne zabiegi chemiczne

• Absolutna wolność stylizacji i koloryzacji.

Podsumowując jestem zachwycona działaniem nanoplexu. Efekt jak widać na zdjęciu natychmiastowy. Łatwość aplikacji jest tylko zachętą, by farbowanie już zawsze szło z nim w parze.

Dziękuję mojej siostrze za pomoc w zrecenzowaniu produktu :)

Nie zapominajcie o aktywnym KONKURSIE.

Podobne wpisy

7 komentarzy

 • Reply Bożena 1 lutego 2016 at 15:03

  Łał, kolor bajka.

  • Reply Marta 2 lutego 2016 at 09:18

   Też tak uważam :)

 • Reply Marta 2 lutego 2016 at 08:14

  Największy plus za to, że można zastosować Nanoplex bez konieczności farbowania włosów.

  • Reply Marta 2 lutego 2016 at 09:17

   O tak! To plus ogromny. Zamierzam stosować :)

 • Reply anhedonic 2 lutego 2016 at 19:51

  Mam pytanie, jak zastosować go bez farbowania włosów? Trzeba do czegoś dodać czy te kilka ml jakoś we włosy wgnieść?

  • Reply Marta 2 lutego 2016 at 23:00

   Nanoplex 1 możesz wymieszać z odżywką, zamiast farby :). Potem to spłukujesz i nakładasz nanoplex 2 na całą długość włosów. Potem myjesz włosy jak zwykle i cieszysz się niesamowitym blaskiem :).

 • Reply kasia 29 marca 2017 at 21:50

  jestem po niedokońca udanym rozjaśnianiu włosów z ciemnych na blond, kolor wyszedł ok niestety za długo było trzymane, po wizycie w salonie fryzjerskim moje włosy ciągnęły sie na grzebieniu, połowa wypadła, koszmar, byłam załamana, inny fryzjer polecił mi nanoplex…robie zabieg średnio co 3 tygodnie, nanoplex uratował mi włosy, oczywiście te co zostały na głowie, polecam najlepiej zanim „drogi fryzjer” zniszczy włosy.

 • Leave a Reply