polecamy

Muzyczna Sowa doskonała na prezent

13 maja 2015

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla potomka np. z okazji Dnia Dziecka, muzyczna sowa od K’s Kids będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki przynależności do Klubu Mam Ekspertek miałam okazję sowę zabrać do domu, a tym samym sprawić sporo frajdy swoim dzieciom. Dziewczynki sowę pokochały od pierwszego wejrzenia. Całe szczęście, że jest tak dużych gabarytów. Mieszczą się na niej obie i w chwili, gdy używają jej jako poduchy przynajmniej nie toczą o nią boju. Sowa jest kolorowa, bajeczna. Ma szeleszczące elementy, a także piszczący nosek. Zabawka posiada również całą gamę muzycznych dźwięków, dzięki umieszczonemu w niej mechanizmowi. Gdy chcemy wyczyścić sowią poduchę, wystarczy, że wyjmiemy część elektroniczną, a sowę zapakujemy do pralki. Taka wygoda. Oprócz tego zabawka jest po prostu ładna. Cieszy oko i doskonale prezentuje się w dziecięcym pokoju, zdobiąc go bezapelacyjnie.

Sowa przeznaczona jest dla dzieci od 12 miesiąca życia. Nie znaczy to jednak, że skierowana jest wyłącznie dla maluszków. Zabawka została zaprojektowana bowiem do zabawy w gorące krzesło. Kiedy gra muzyka dzieci chodzą wkoło poduchy, gdy muzyka cichnie, dziecko które usiądzie na sowie jako pierwsze wygrywa zabawę. W przypadku, gdy dzieci jest więcej ta zabawa daje naprawdę wiele śmiechu i radości. Co więcej, gdy dziecko usiądzie za szybko, wtedy gdy rozbrzmiewa jeszcze muzyka, sowa wydaje z siebie zawiedziony dźwięk i trąbi, by ponaglić dziecko do wstawania;). Zresztą, pewnie pamiętacie tę zabawę z własnego dzieciństwa. Ja pamiętam, tylko zamiast takiej wybajerzonej muzycznej sowy, używało się zwykłego krzesełka. Wersja z sową, to dopiero czad!

Sowa jest godna polecenia. Jest urocza i ma mnóstwo zastosowań. Dodatkowo posiada uspokajające wibracje, więc maluchy bardzo chętnie się na niej relaksują. Jest dużych rozmiarów (66x50x30), co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Ja polecam. Warto zachęcić dzieciaki do aktywności, do ruchu. Sowa rozrusza największego leniuszka ;).

Sowę możecie kupić TU

DSC_0794 DSC_0788 DSC_0786 DSC_0796 DSC_0795 DSC_0800 DSC_0804

Podobne wpisy

8 komentarzy

 • Reply Wypaplani.pl 13 maja 2015 at 08:33

  Ale sowa ma dobrze – przytulaki od takich słodziaków :)

 • Reply Magdalena Burek 13 maja 2015 at 08:59

  Czaderska ta sowa. A miłość dziewczyn do siebie widać gołym okiem;)). Znaj rozpoznawczy Gai jezorek; pp. Dobrego dnia♡♡♡♡

  • Reply Tosinkowo 13 maja 2015 at 12:24

   no, fajowa :). Dziewczynki wreszcie mogą się ze sobą zrozumiale bawić, więc i zgodność większa ;)) Miłego dnia, Madziu ♥

 • Reply Polisz mam 13 maja 2015 at 20:20

  Sowa ma u Was dobrze:))) Tysiąc przytulasów dziennie:D

  • Reply Tosinkowo 16 maja 2015 at 17:21

   no, w sumie nie liczymy podduszania, nie? ;)

 • Reply W podróży przez życie 17 maja 2015 at 08:35

  Świetna ta sowa :) Moim córom też wpadła w oko.

 • Reply Bożena Jędral 11 czerwca 2015 at 10:45

  Świetna sowa, super dzieciaki. Widać, że dobrze się bawią.

 • Leave a Reply