Dzieci, polecamy

Mimello – Artyści do usług

3 czerwca 2015
mimello

„Śmiać się często i serdecznie, zdobyć

szacunek ludzi inteligentnych i sympatię dzieci

-to znaczy odnieść sukces”.

R.W.Emerson

Ten cytat natychmiast zwrócił moją uwagę, gdy pierwszy raz zobaczyłam samochód Mimello :). Pamiętam, uśmiechnęłam się wtedy sama do siebie. Genialne!

Agencja Artystyczna Mimello to talent, kreatywność, profesjonalność i klasa w jednym. Możecie tu spotakać Artystów, którzy odnajdują się w dziedzinach takich jak: klaunada, pantomima, teatr klasyczny, gimnastyka, chodzenie na szczudłach, taniec z ogniem, akrobatyka parterowa i powietrzna, żonglerka, iluzja, balet, ekwilibrystyka i inne. Każdy z Artystów jest doświadczony w pracy na imprezach. Z klasą i humorem świadczy usługi, dając radość dorosłym i dzieciom. Jakiś czas temu byłam na urodzinowym evencie Tomka Lokomotywy :). Na tym właśnie wydarzeniu, największą atrakcją był Mim i Szczudlarz, właśnie z Mimello. Zarówno dorośli, jak i dzieci na sam ich widok uśmiechali się serdecznie. Artyści uczestniczyli w imprezie, przechadzali się wśród zaproszonych gości, zaczepiali w zabawny sposób dzieciaki, ale też na przykład….podkładali nogi/szczudła rodzicom :). Śmiechu było co niemiara! Byłam pod ogromnym wrażeniem Mima, który nie dał się sprowokować w żaden sposób (oj, próbowaliśmy różnych metod ;) i nie odezwał się nawet słówkiem. Profesjonalizm nawet w ekstremalnych warunkach :). I choć cichy, to skupiający największą uwagę na sobie – czyż to nie nazywa się talent? Bardzo żałowałam, że nie było ze mną moich chłopców, którzy w tym czasie chorowali. Byłam pewna, że byliby oczarowani. W głowie natychmiast narodziła się myśl, że muszę Im taką atrakcję zapewnić. Pomyślałam o Dniu Dziecka i odezwałam się do Artysty, którego poznałam na evencie. Nie miałam wielkiej nadziei, bo termin krótki, a Oni rozchwytywani. I choć przewidziałam, że będą w ten dzień poza zasięgiem, to radość moja sięgnęła zenitu, bo dostałam odpowiedź, że dzień później sam Klaun Mimello może przyjechać do szkoły dzieciaków! :). Szybka rozmowa z Dyrektorem, ogólne poruszenie i cała szkoła czekała na wtorek. Występ był fantastyczny! Dzieci rozentuzjazmowane i szczęśliwe. Sala rozbrzmiewała gromkim śmiechem, a moi chłopcy wciąż opowiadają jak razem z Prawdziwym Klaunem czarowali i wykonywali najtrudniejsze z trudnych sztuczki :). Widziałam w Ich oczach radość i niedowierzanie. To było fantastyczne przeżycie. Nie czuli się zawstydzeni, czy niepewni. Każdy, absolutnie każdy chciał dostać się na scenę i przy pomocy Artysty, spróbować własnych sił w sztuce cyrkowej. Wszystkiemu towarzyszył śmiech, krzyki i wielkie brawa. Występ trzeba zobaczyć na żywo, bo zdjęcia nawet w jednej części nie oddają klimatu. Było bajecznie, głośno, kolorowo i śmiesznie :). Polecam każdemu!

Dyrektor Szkoły tak był występem zachwycony, że  już teraz zaprosił Artystę na Dzień Dziecka w przyszłym roku? :) Większej rekomendacji nie potrzeba.

Jeśli szukacie atrakcji na urodziny, ślub (anioły na szczudłach robią wrażenie!), czy inne uroczystości to ja z całą odpowiedzialnością polecam Wam Grupę Artystyczną Mimello.

Zapraszam na stronę Mimello, oraz na reportaż o Nich- 11 czerwca 2015 r w Dzień Dobry TVN.

http://mimello.pl/

thumb

DSC_0233

DSC_0246

DSC_0218

DSC_0231DSC_0235DSC_0239DSC_0240DSC_0241DSC_0248DSC_0253DSC_0254DSC_0258DSC_0268DSC_0280DSC_0278DSC_0283DSC_0286DSC_0285DSC_0287DSC_0289DSC_0294DSC_0308DSC_0299DSC_0301

Podobne wpisy

8 komentarzy

 • Reply Noelka Pe 3 czerwca 2015 at 13:24

  Prawdziwi czarodzieje! :D Zawsze podziwiam takie osoby za ich nieprawdopodobny talent do zaczarowania, zachwycenia dzieciaków <3

  • Reply Tosinkowo 3 czerwca 2015 at 15:10

   Czarodzieje uśmiechu :). Ja również podziwiam ten kunszt i talent Natusia ♥.

 • Reply heronima 3 czerwca 2015 at 15:53

  musiało być bardzo miło :)

 • Reply Magdalena Burek 3 czerwca 2015 at 20:36

  Ach ta radość:)) Podziwiam bardzo takich artystów:)) A te anioły na ślubie bomba:))

  • Reply Tosinkowo 4 czerwca 2015 at 06:54

   Ja również! I szczerze zazdroszczę talentu :).

 • Reply Kasia 4 czerwca 2015 at 03:36

  Cudny pomysł na zabawę – rewelacja – na pewno serce rośnie – ale warto dla takich chwil :) Pozdrawiamy

  • Reply Tosinkowo 4 czerwca 2015 at 06:54

   Zabawa przednia! Dzieci rozbawione, ale i my dorośli uśmialiśmy się z pomysłów Klauna, jak i reakcji dzieci ;).

  Leave a Reply