Blogosfera

La Roche – Posay walczy z rakiem skóry. Zostań Skin Checkerem!

4 kwietnia 2015
la roche posay

Marka La Roche – Posay ogłosiła międzynarodową kampanię proflaktyczną „Zostań Skin Checkerem”, której celem jest wzrost świadomości oraz profilaktyka nowotworów skóry, w tym czerniaka, zachęcając społeczeństwo do oglądania znamion u osób ze swojego otoczenia, oraz u siebie. Kampania została objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Marka La Roche – Posay od lat nawiązuje do ostrożności przy przebywaniu na słońcu, uczy zasad bezpiecznego korzystania z gorących promieni. Specjalna linia kosmetyków La Roche – Posay Anthelios  to ochrona przeciwsłoneczna nr 1 rekomendowana przez dermatologów w Polsce. Posiada liczne badania kliniczne. Zapewnia bardzo wysoką ochronę UVB oraz UVA dla całej rodziny.

Inspiracją do stworzenia kampanii było spostrzeżenie, że znacznie bardziej dbamy o bliskich, niż o siebie: Zaopiekuj się osobami z otoczenia, zwróć uwagę na ich znamiona i zostań Skin Checkerem! Chroń ich przed nowotworem skóry, zwracaj uwagę na nietypowe zmiany, zachęcaj do wizyt u dermatologa. Wcześnie wykryty czerniak jest łatwy do wyleczenia.

Ty też możesz dołączyć i zostać Skin Checkerem! Jeśli jesteś zainteresowana, wszystko przeczytasz TU.

Międzynarodowymi symbolami kampanii zostały dalmatyńczyki. Gdy byliśmy na spotkaniu w Warszawie, te słodkie psiaki biegały po okalającym budynek ogrodzie. Cudowny widok :)

Blogerki miały możliwość zapoznania się z różnymi materiałami fotograficznymi, obrazującymi czerniaka w różnym stadium, a także mogły porozmawiać z Panią Doktor, pokazać jej swoje znamiona, oraz znamiona swych dzieci. Myślę, ze mając świadomość czym grozi z pozoru niegroźna zmiana na skórze, będziemy czujniejsze i zdecydowanie bardziej zapobiegliwe. Cieszę się, że mogłam w wydarzeniu uczestniczyć i namawiam Was, byście również byli czujni.

Ambasadorkami Kampanii w Polsce są Natalia Kukulska i Ada Fijał.

zdjęcie z Gwiazdą obowiązkowe :)

Natalia Kukulska

Blogerki gotowe na wszystko :) Bożenka i jej niezastąpiony sprzęt.Marta z Tomi&Tobi, Bożena z Mama Trójki, Ja i Iza z Nianio.

blogerkiblogerkiblogerki

Podobne wpisy

6 komentarzy

 • Reply Alicja Bułgajewska 4 kwietnia 2015 at 11:11

  No Natalia ma zdjecie z gwiazdą , ale ja też mam !

  • Reply Tosinkowo 4 kwietnia 2015 at 11:14

   buhahahahaha bardzo śmieszne :P

   • Reply Alicja Bułgajewska 4 kwietnia 2015 at 11:21

    Ja się nie śmieję wcale! :-D poważna jestem,jak zawsze ;-)

    • Reply Tosinkowo 4 kwietnia 2015 at 11:23

     jak zawsze – czyli bardzo :P :*

     • Alicja Bułgajewska 4 kwietnia 2015 at 11:27

      Jak Ty mnie dobrze znasz! :-* :-* :-P

     • Tosinkowo 4 kwietnia 2015 at 11:28

      się wie! :D :*

  Leave a Reply