Dzieci, Nauka przez zabawę, polecamy, przedszkole, Rodzice, szkoła, wiek wczesnoszkolny

Klocki w przystępnej cenie idealne na Dzień Dziecka!

23 maja 2017

 Klocki w przystępnej cenie będą idealnym prezentem na Dzień Dziecka. Mamie nie zrujnują kieszeni, a dziecku dadzą wiele radości. Są przepiękne, kolorowe, starannie wykonane i naprawdę nie ustępują tym znacznie droższym. Patrząc na zachwyt w oczach moich dzieci i obserwując je w zabawie śmiem twierdzić, że posłużą im długi czas. Bo przecież do takich klocków zawsze jest dobrze wracać.

Klocki w przystępnej cenie to oczywiście klocki Natalia! Pisałam już o nich w zachwytach, pokazując TU bawiące się dziewczynki.Te klocki nadal są w użyciu, dziewczyny wracają do nich co jakiś czas, puszczając wodze fantazji. Pamiętam jak dziś, jak cieszyły się bardzo gdy je dostały. Bracia dzielnie pomagali wznosić budowle restauracji, czy willi z basenem ale oczywiście nie omieszkali skomentować zbyt słodkiego, dziewczyńskiego koloru. Bo owszem, budowało się fajnie, ale gdyby tak Natalia wyprodukowała nieco bardziej męskie zestawy to byłby dopiero czad!

Klocki w przystępnej cenie zachwycają

Gdy kurier zapukał do drzwi i wniosłam paczkę, z ust Antka padło pytanie o zawartość. Zgodnie z prawdą powiedziałam, że to klocki Natalia. Antek nadal ucieszony (kto nie lubi składać klocków?) odrzekł: to ja chętnie pomogę dziewczynkom. Ja już wiedziałam, że tym razem przyszły zestawy specjalnie dla chłopaków: koparka, ciężarówka i wiele wszelakich figurek narzędzi i mechaników. Powoli wyjęłam jedno opakowanie i pomachałam synkowi przed nosem. Nie ważne było już nic. Ani dość późna pora, ani kolacja czekająca na stole – klocki musiały być składane natychmiast. Oczywiście gdzież bym śmiała zabronić, sama wciągam się w te klockowe szaleństwa na całego.

Cała gama różnorodności

Klocki w przystępnej cenie znów zachwyciły. Kolory, mechanizmy, wygląd poszczególnych elementów. Chłopcy oczarowani składali i składali, komentując co chwila boskość produktu. Oczywiście po złożeniu był czas na świetną zabawę, a dziewczyny zachęcone wyjęły z pudełek swoje klocki Natalia. Nela zbudowała domek i kawiarenkę, do której zjeżdżali goście bryczką, ciężarówką, a nawet koparką. Dzięki czytelnej instrukcji nowe zestawy chłopcy złożyli prawie bez pomocy, choć pomoc w postaci starszego brata oferowana była nad wyraz ;). Patrzyłam na nich z radością i wyobrażałam sobie, jak Lubomir będąc w ich wieku skakałby z radości na taki prezent. On to dopiero był zapalony miłośnik składania klocków. Fajnie, że może sobie przypomnieć chwile totalnej beztroski przy młodszym rodzeństwie.

Klocki o wielu możliwościach

Nie dość, że są same w sobie fantastyczne i można naprawdę zaszaleć, tworząc z nich unikatowe własne projekty, to jeszcze są kompatybilne z innymi tego typu klockami. Macie w domu zestawy innych firm? Nic nie stoi na przeszkodzie, by siły klocków połączyć i zbudować coś naprawdę ekstra! Oczywiście należy pamiętać, że taka zabawa doskonale rozwija, nie tylko bawi. Uczy dziecko sprawności manualnej, ćwiczy wyobraźnię, koncentrację i wyrabia cierpliwość. Zabawki pojawiają się, przemijają – a klocki u nas wiecznie żywe.

Wspólna zabawa to więcej frajdy

Klocki zdecydowanie w naszym domu wysuwają się na plan pierwszy, podobnie jak gry planszowe. Najwięcej czasu dzieciaki spędzają grając albo budując. Cieszy mnie to bardzo. Uważam, że i jedna zabawa i druga zbliża rodzeństwo jeszcze bardziej. Od kilku dni codziennie przed wieczorem dzieci zasiadają do nowych klocków, bawiąc się w najlepsze. Cała czwórka pochłonięta jest zabawą, a dzięki różnorodności dostępnych zestawów każde z osobna może cieszyć się wypasioną budowlą. Uwielbiam na nich wtedy patrzeć i słuchać odgrywanych przez nie scenek. Klocki w przystępnej cenie w tak bajecznych odsłonach – aż trudno uwierzyć!

Jeśli szukacie fajnych prezentów na Dzień Dziecka, polecamy gromadnie klocki Natalia. Zobaczcie jak wspaniale się prezentują i jak zajmują moje dzieci.

klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenie klocki w przystępnej cenieklocki w przystępnej cenieklocki w przystępnej cenieklocki w przystępnej cenieklocki w przystępnej cenieklocki w przystępnej cenieklocki w przystępnej cenieklocki w przystępnej cenie

 

Podobne wpisy

1 Comment

  • Reply Zwykła Matka 24 maja 2017 at 08:14

    Tez je lubimy :) Córka ma póki co restaurację i ten zielony samochodzik :)

  • Leave a Reply