Dzieci, polecamy, Rodzice

Kadry szczęścia. Podziel się nimi z bliskimi

4 stycznia 2018

Najpiękniejsze wspomnienia to te, do których tak często wracamy w myślach. Ja często wspominam. Jestem sentymentalna i wspomnienia stanowią bardzo ważną część mojego życia. Te najpiękniejsze, często zamknięte w fotografiach przypominają o uśmiechu, szczęściu i uczuciu ogromnego spełnienia. Moje osobiste kadry szczęścia.

Kadry szczęścia

Kadry szczęścia od lat są wykorzystywane w mojej rodzinie do uszczęśliwiania bliskich. Najbardziej trafione prezenty to te, ze zdjęciami w tle. Cudowne ramki, poduszki z fotografią, kubki….i fotoksiążki, które cieszą się największym uznaniem. Co roku tradycyjnie robimy prezent dziadkom w ich święto, obdarowując ich fotoksiążką wypełnioną wizerunkami tych, których kochają najbardziej. I choć pozbawiam ich niespodzianki, obdarowując wciąż tym samym, uwierzcie mi za każdym razem radość i wzruszenie jest tak samo wielkie. Mają już kilka fotoksiążek z wnukami, do których często wracają porównując jak urośli i zmienili się z każdym rokiem. Poza tym jak mawia mój tata co wydrukowane, to wydrukowane. Wszędzie można zabrać i w każdej chwili pochwalić się swoim największym bogactwem.

Fotoksiążki

Jakiś czas temu postanowiłam przejrzeć i uporządkować swoje foldery ze zdjęciami. Nie lada wyzwanie, bo kto kocha fotografować swoje dzieci, ten wie, że zdjęć są tysiące. Porządkuję tak już od listopada, a końca nie widać. Gdyby nie Printu to byłoby znacznie gorzej. Uporządkowane zdjęcia pakuję w edytor na stronie i tworzę kolejno swoje kadry szczęścia. Zamiast tradycyjnych albumów na moich półkach w salonie goszczą fotoksiążki. Jest ich coraz więcej i mam nadzieję, że wkrótce uzbieramy naprawdę imponującą, pokaźną kolekcję. Będę do nich wracać i przypominać kolejno wszystkie najpiękniejsze etapy rozwoju moich dzieci, rozkoszować się ślicznymi buźkami, uśmiechać do danych sytuacji uwiecznionych na fotografiach. Uwielbiam leniwe wieczory, w których przy kubku herbaty z goździkami mogę przenieść się do najpiękniejszych wspomnień mojego życia. Kadry szczęścia na wyciągnięcie ręki.

Najlepsze prezenty

Najbardziej kocham wzruszać prezentem. Przywołać osobiste kadry szczęścia. Fotoksiążki sprawdzają się idealnie. Zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka. My przygotowaliśmy już swój cudowny prezent, z pomocą Printu. Choć jest wiele marek oferujących podobne usługi, ja pozostałam wierna tej. Solidność wykonania, ukochany edytor do tworzenia książki, wspaniałe szablony. Dzięki gotowym szablonom stworzenie takiej książki to pestka! Na Dzień Babci i Dziadka wybraliśmy szablon z dedykowanymi wierszykami. No jak się Dziadkowie mają nie wzruszyć?

Kadry szczęścia Kadry szczęścia Kadry szczęścia Kadry szczęścia Kadry szczęścia Kadry szczęścia Kadry szczęścia Kadry szczęścia Kadry szczęścia
Kadry szczęścia

Podobne wpisy

2 komentarze

  • Reply M. 4 stycznia 2017 at 18:41

    Wspaniałe :)

  • Reply Zabiegana Mama 4 stycznia 2017 at 20:09

    Piękna inspiracja prezentowa! Babcia będzie zachwycona!

  • Leave a Reply