polecamy

Bonbonbaby niespodzianka dla mamy i dziecka

24 czerwca 2015

Któż z nas nie lubi niespodzianek? :). Ja lubię je na pewno. Zwłaszcza, gdy niespodzianka jest trafiona w punkt: gdy jest dostosowana do naszych potrzeb, czy też do wieku naszego dziecka. Bonbonbaby to nic innego, jak moc niespodzianek w jednym! Co miesiąc masz szansę otrzymać pudełko pełne cudowności. Mało tego, możesz je również zamówić dla siostry lub przyjaciółki, która właśnie została mamą. Uważam, że to świetny pomysł! W czasie, gdy zalewa nas masa przeróżnych produktów i często ciężko nam się zdecydować na konkretny podarunek, zamówmy bonbonbaby! Ja skorzystałam nie raz, i na pewno skorzystam ponownie. Radość rozpakowywania jest wstępem do zanurkowania w dziecięco – mamine gadżety. Co ważne, prezenty z bonbonbaby nigdy nie są spudłowane, choć w pudełka zamknięte ;). Zamawiając zaznaczasz dla kogo jest niespodzianka, podajesz wiek maluszka, płeć, opowiesz o własnych upodobaniach, a pomysłodawcy magicznego pudełka skomponują dla Ciebie bonboxa. Osobiście pomysł podoba mi się szalenie, uwielbiam niespodzianki i nie zamierzam się tego wypierać :).

Jak to działa:

bon bon

Sam bonbon o sobie mówi:

Nasza historia

Wiemy ile szczęścia i miłości przynosi pojawienie się na świecie dziecka. Wiemy też, jak trudne są codzienne wyzwania macierzyństwa.
Jedna z nas jest świeżo upieczoną mamą zapatrzoną w małego Filipa. Druga to ciocia, która bezgranicznie uwielbia to Maleństwo.
Kiedy wiosną na świat przyszedł Filip, razem z nim narodził się bonbon.
Bycie rodzicem to wspaniałe uczucie i ogromne wyzwanie, ale też ciężka praca. Sklepy pełne są produktów dla najmłodszych – ale kiedy mama Filipa poszukiwała tych najlepszych, nieustannie towarzyszyły jej pytania „Co wybrać? Czy wybieram dobrze?”
Postanowiłyśmy pomóc innym mamom odpowiedzieć na te pytania – selekcjonując dla nich co miesiąc produkty sprawdzone, bezpieczne i najlepiej dopasowane do wieku i etapu rozwoju dziecka.
Każdy z produktów osobiście testujemy – pomaga nam w tym mały Filip, do Waszej dyspozycji są też opinie innych mam – prawdziwe i rzetelne.

Czym jest bonbon?
To co miesięczna niespodzianka dla Ciebie i Twojego dziecka.
bonbon ma kilka ważnych zadań do wykonania:
– pozwala przetestować produkty, które znajdziesz w pudełku. Jeśli Ci się spodobają, kupisz je ponownie
– pokazuje co inne mamy sądzą o produktach, które dostają od nas
– oszczędza czas i pięniadze każdej mamy, która dołącza do bonbon
– daje szeroki dostęp do porad specjalistów, którzy z nami współpracują (pediatrzy, ginekolodzy, położne, doula)

Cel jaki nam przyświeca od początku to zagwarantowanie Wam, że produkty w pudełku zawsze są warte dwa razy więcej, niż kwota za którą kupujesz bonbon.

Równie ważne jest dla nas, aby jak najlepiej dopasować zawartość pudełka do wieku, płci i etapu rozwoju Twojego dziecka. Jeśli jesteś w ciąży też otrzymasz od nas dedykowane dla Was pudełko. W każdym pudełku znajdziecie 5 pełnowartościowych produktów oraz kilka sampli.

Wierzymy, że co miesiąc zawartość pudełka bonbon pomoże Wam w podróży jaką jest macierzyństwo, a towarzyszyć Wam będzie radość z odkrywania jego zawartości.

Bonbonbaby był jednym ze sponsorów naszego spotkania Zmieniamy na lepsze, w Chynowie. Bardzo dziękujemy!

Bonbonbaby: TU

Podobne wpisy

2 komentarze

  • Reply Bożena Jędral 24 czerwca 2015 at 12:10

    Uwielbiam niespodzianki, ta wyjątkowo nafaszerowana jest świetnymi produktami, prezent dopasowany do stanu oraz wieku-dla mnie bomba :)))

  • Reply Scarlett 24 czerwca 2015 at 18:41

    Super sprawa! :) Już zamówiłam dla mojej uroczej chrześniaczki.

  • Leave a Reply